К основному контенту

У справі про визнання незаконним купівлі Драгон Капітал фітоклініки Данила Зубицького Верховний Суд став на сторону родини Зубицьких


 

Про це на своїй ФБ-сторінці розповів син Данила Зубицького, громадський діяч Ігор Зубицький. Він подякував усім, хто підтримував родину Зубицьких під час цього процесу - передає NewsWeek.


«Друзі, колеги, представники ЗМІ, шановні українці! Із величезним полегшенням на душі хочу повідомити, що наші зусилля щодо повернення спадщини мого батька Данила Зубицького нарешті дали вагомий позитивний результат!», - написав громадський діяч.  

Як стало відомо «Чесне Правосуддя», 5 березня 2024 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду (Білоуса В.В. – головуючого, Васьковського О.В., Погребняка В.Я) задовольнив скаргу родини Зубицьких проти компанії, пов’язаної з «Dragon Capital», і скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій. Тим самим Верховний Суд повернув справу № 910/4091/22 (910/363/23) на повторний розгляд після того, як, за свідченням експертів, суди нижчих інстанцій, закривши очі на важливі обставини, не захотіли побачити незаконне придбання у рейдерів по заниженій ціні будівлю клініки Данила Зубицького.


«Ми дуже раді, що судді Верховного Суду побачили «непрозорість» такого продажу та очевидний факт змови, який беззаперечно мав місце при купівлі фітоклініки у рейдерів, і дали нам шанс відновити справедливість. Це був неочікуваний майстер-клас доброчесності суддівської системи. Але без вашої підтримки нам було б дуже складно перемогти у боротьбі з могутніми та підступними гравцями, які звикли купувати суддів, звикли безкарно забирати все, що подобається, що погано лежить та дешево продається», - написав Ігор Зубицький у пості.



Наразі справу буде повернуто до суду першої інстанції, де родина Зубицьких спробує пройти по другому колу і довести свою правоту у боротьбі із «Драгон Капітал».

«До остаточної перемоги ще далеко, нам треба буде виграти новий позов у судах перших інстанцій та закріпити виграш у Верховному Суді. Але водночас ми відчули, що наш опонент не всесильний, що час корумпованих домовленостей закінчився. І тепер ми з оптимізмом дивимось у майбутнє, та будуємо плани на відродження клініки Данила Зубицького, яка має слугувати на благо всіх українців, і, особливо, у такий складний для нашої країни час», - повідомив син відомого лікаря. Та закликав усіх киян, ЗМІ та громадськість активно долучатись до боротьби за відновлення фітоклініки на благо всіх українців. Редакція NW буде слідкувати за розвитком подій та інформувати наших читачів про всі подробиці цієї резонансної справи.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Вищий господарський суд підтвердив право власності на базу «Козинка» за товариством мисливців і рибалок (УТМР)

Тим самим колегія суддів ВГСУ підтвердила рішення Апеляційного господарського суду м. Києва на користь УТМР. Тепер силові структури   і виконавча служба мусять не зганьбитися та реалізувати право мисливсько-рибальської громади розпоряджатися власним майном. Деталі цього рішення розкрило видання «Нова Влада»: http://novavlada.info/gosudarstvo/v-kieve-obshchestvo-rybolovov-i-ohotnikov-okonchatelno-otvoevalo-imushchestvo-u На жаль, у справах боротьби проти рейдерів позитивні рішення на користь законних власників трапляються не досить часто. Отже, можна щиро порадіти за колектив мисливців та рибалок, зокрема Київського відділення УТМР на чолі з В. Ласкаржевським, які завдяки наполегливості, злагодженості та вірі у власні сили змогли відстояти базу «Козинка» в боротьбі із значно впливовішими і заможнішими рейдерами. Також варто відзначити блискучу роботу молодого, але вже досвідченого та загартованого у судових баталіях адвоката Дмитра Власенка, який поступово стає справжнім л

Антирейдерський закон не врятує фермерів від рейдерів, що і доводить справа Мартиновця М.М.

Справа фермера з Херсонщини Мартиновця М.М. показала, що без невідворотного покарання корумпованих чиновників, антирейдерські законопроекти - фікція Як стало відомо ГО «Чесне Правосуддя», у парламенті зареєстровано антирейдерський законопроект «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству», покликаний мінімізувати аграрне і земельне рейдерство. Про це повідомив ініціатор законопроекту, голова земельного підкомітету Аграрного комітету ВРУ Олег Іванович Кулініч. « Після того, як у Раді був провалений президентський законопроект №7363, який містив низку антирейдерських норм, потрібно шукати інші законодавчі шляхи для вирішення проблеми аграрного і земельного рейдерства, яка сама по собі нікуди не зникла. Розуміючи це, ми разом з представниками майже всіх фракцій та груп ВРУ (всього 32 народні депутати) зареєстрували в парламенті окремий законопроект на цю тему», — пояснив Кулініч О.І в інтерв’ю Агропорталу. Сла

На Херсонщині у справі Мартиновця вирішується доля українського фермерства

Поки в херсонських і одеських судах вирішується, чи дозволять рейдерам безкарно забирати чужу землю, злочинці псують технікою посіви, трощать машини і нападають на законного орендаря під прикриттям місцевих правоохоронців. Апеляційний суд Херсонської області Колись ця справа неодмінно потрапить до підручників юридичних факультетів, як та, з якої розпочалось поступове викорінення земельного рейдерства з України. Але поки що останні події навколо «справи фермера Мартиновця» показують жахливу прірву, у якій опинилося як правосуддя, так і правоохоронні органи України. Прямо сьогодні, навіть в цю годину, за аналогічною схемою по всій Україні - від Чернігівщини і Слобожанщини, до Поділля і Таврії, від Галичини до Подніпров’я, тривають сотні рейдерських захоплень земельних паїв. Від того, як закінчиться справа Мартиновця, буде залежати подальша   установка. «Мочити фермерів і забирати землю» - чи «Краще з фермерами не зв’язуватись, бо неминуча відповідальність». Судді на служ