К основному контенту

Донецкого судью Молибогу, подозреваемого во взяточничестве, отстранили от правосудия до 3 июня, - ВСП


Судью Дружковского городского суда Донецкой области Геннадия Молибогу отстранили от правосудия в связи с привлечением к уголовной ответственности в новом уголовном производстве.

Как пишет Цензор.НЕТ со ссылкой на сайт Высшего совета правосудия (ВСП), в ВСП 3 мая 2018 года поступило ходатайство замгенпрокурора - руководителя Специализированной антикоррупционной прокуратуры (САП) Назара Холодницкого о временном отстранении председателя Дружковского городского суда Донецкой области Геннадия Молибоги.
Причина - привлечение к уголовной ответственности за совершение уголовного преступления, предусмотренного частью третьей статьи 368 Уголовного кодекса Украины (предложение, обещание или предоставление неправомерной выгоды должностному лицу).
В ВСП напоминают, что в декабре 2017 года разрешали содержание судьи Дружковского городского суда Донецкой области Молибоги под стражей, а также отстраняли его от исполнения обязанностей. Теперь срок определен по другому делу, открытому по той же статье.
"В ходатайстве о временном отстранении судьи Молибоги Г.В.от правосудия от 26 апреля 2018 года указано, что из материалов уголовного производства усматривается системный характер уголовных коррупционных правонарушений, в совершении которых подозревается Молибога Г.В., и это дает основания полагать, что, находясь в должности судьи во время досудебного расследования, Молибога Г.В. может совершить другое уголовное преступление", - отмечают в пресс-службе ВСП.
Молибога отстранен от правосудия до 3 июня 2018 года.
Напомним, 14 декабря 2017 детективы НАБУ вместе с сотрудниками полиции под процессуальным руководством прокуроров САП задержали после получения взятки председателя одного из городских судов Донецкой области. Также задержан адвокат, который выполнял роль посредника.

Источник: https://censor.net.ua/n3065055

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Вищий господарський суд підтвердив право власності на базу «Козинка» за товариством мисливців і рибалок (УТМР)

Тим самим колегія суддів ВГСУ підтвердила рішення Апеляційного господарського суду м. Києва на користь УТМР. Тепер силові структури   і виконавча служба мусять не зганьбитися та реалізувати право мисливсько-рибальської громади розпоряджатися власним майном. Деталі цього рішення розкрило видання «Нова Влада»: http://novavlada.info/gosudarstvo/v-kieve-obshchestvo-rybolovov-i-ohotnikov-okonchatelno-otvoevalo-imushchestvo-u На жаль, у справах боротьби проти рейдерів позитивні рішення на користь законних власників трапляються не досить часто. Отже, можна щиро порадіти за колектив мисливців та рибалок, зокрема Київського відділення УТМР на чолі з В. Ласкаржевським, які завдяки наполегливості, злагодженості та вірі у власні сили змогли відстояти базу «Козинка» в боротьбі із значно впливовішими і заможнішими рейдерами. Також варто відзначити блискучу роботу молодого, але вже досвідченого та загартованого у судових баталіях адвоката Дмитра Власенка, який поступово стає справжнім л

Антирейдерський закон не врятує фермерів від рейдерів, що і доводить справа Мартиновця М.М.

Справа фермера з Херсонщини Мартиновця М.М. показала, що без невідворотного покарання корумпованих чиновників, антирейдерські законопроекти - фікція Як стало відомо ГО «Чесне Правосуддя», у парламенті зареєстровано антирейдерський законопроект «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству», покликаний мінімізувати аграрне і земельне рейдерство. Про це повідомив ініціатор законопроекту, голова земельного підкомітету Аграрного комітету ВРУ Олег Іванович Кулініч. « Після того, як у Раді був провалений президентський законопроект №7363, який містив низку антирейдерських норм, потрібно шукати інші законодавчі шляхи для вирішення проблеми аграрного і земельного рейдерства, яка сама по собі нікуди не зникла. Розуміючи це, ми разом з представниками майже всіх фракцій та груп ВРУ (всього 32 народні депутати) зареєстрували в парламенті окремий законопроект на цю тему», — пояснив Кулініч О.І в інтерв’ю Агропорталу. Сла

На Херсонщині у справі Мартиновця вирішується доля українського фермерства

Поки в херсонських і одеських судах вирішується, чи дозволять рейдерам безкарно забирати чужу землю, злочинці псують технікою посіви, трощать машини і нападають на законного орендаря під прикриттям місцевих правоохоронців. Апеляційний суд Херсонської області Колись ця справа неодмінно потрапить до підручників юридичних факультетів, як та, з якої розпочалось поступове викорінення земельного рейдерства з України. Але поки що останні події навколо «справи фермера Мартиновця» показують жахливу прірву, у якій опинилося як правосуддя, так і правоохоронні органи України. Прямо сьогодні, навіть в цю годину, за аналогічною схемою по всій Україні - від Чернігівщини і Слобожанщини, до Поділля і Таврії, від Галичини до Подніпров’я, тривають сотні рейдерських захоплень земельних паїв. Від того, як закінчиться справа Мартиновця, буде залежати подальша   установка. «Мочити фермерів і забирати землю» - чи «Краще з фермерами не зв’язуватись, бо неминуча відповідальність». Судді на служ